Skip to main content

Zainwestuj w apartament pod wynajem

i zarabiaj!

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a nasz doradca skontaktuj się z Tobą

  O inwestycji

  Blisko natury, blisko miasta

  Zielone Wzgórza Mogilany to kameralne osiedle Mieszkań, Apartamentów  i Domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, realizowane na południe od Krakowa, w malowniczej miejscowości Mogilany przy ul. Klonowej. Osiedle wznoszone jest w wyjątkowej zielonej lokalizacji, z której roztaczają się widoki na Góry – z wybranych nieruchomości . Nasza lokalizacja to okolica cicha, spokojna, otulona terenami zielonymi o południowej ekspozycji.

  Projekt Zielone Wzgórza Mogilany obejmuje budowę komfortowych, nowoczesnych, przestronnych, funkcjonalnych, ekonomicznych i wykonanych z materiałów najwyższej jakości Mieszkań, Apartamentów i Domów o pow. od 43 m2 do 144 m2 wraz z zaprojektowaną infrastrukturą oraz terenami zielonymi. Całość osiedla stanowić będzie wyjątkową enklawę, której Mieszkańcy docenią harmonijne połączenie bliskości miasta z bliskością natury.

  Dla każdego mieszkania, apartamentu i domu zaprojektowano wyjątkowe ogródki, balkony i tarasy widokowe, dzięki którym wolny czas będzie biegł wolniej.

  Do każdego mieszkania, apartamentu przynależy jedno miejsce postojowe, do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe przy budynku.

  Zobacz więcej

  Wybierz apartament

  Ja to działa?

  1

  KUPUJESZ NIERUCHOMOŚĆ LUB PODPISUJESZ UMOWĘ ZABEZPIECZONĄ NA HIPOTECE

  Kupujesz Nieruchomość przeznaczoną Pod Wynajem na jednym z naszych osiedli lub Podpisujesz Umowę Zabezpieczoną wpisem do hipoteki.
  2

  WYNAJMUJESZ

  Zawierasz z nami umowę na okres 12 miesięcy / 36 miesięcy / 60 miesięcy. Po tym czasie możesz przedłużyć z nami umowę na kolejny okres na nowych warunkach lub następuje zakończenie umowy/zwrot wpłaconego kapitału.
  3

  ZYSKUJESZ

  Przez cały okres obowiązywania umowy, minimalna gwarantowana stopa zwrotu wynosi od 6,5% do 10% – w skali roku – warunki ustalane indywidualnie. Zysk wypłacany jest co miesiąc / raz na kwartał / raz w roku.
  4

  NIE TRACISZ CZASU

  Nie martwisz się o nic, ponieważ dzierżawcą i zarządcą nieruchomości w którą inwestujesz, jest Deweloper.
  5

  ZARABIASZ PODWÓJNIE

  Zyskujesz podwójnie: na Zysku z Najmu oraz a w przypadku zakupu nieruchomości na własność również na Potencjale Wzrostu Wartości nabytej nieruchomości.

  Największe atuty

  DOŚWIADCZENIE DEWELOPERA 10 lat działalności deweloperskiej, 15 lat w branży budowlanej, wieloletnia współpraca przy finansowaniu inwestycji własnych z największym Bankiem w Polsce tj. PKO BP, więcej o nas na www.samm-bud.pl

  FORMA ZABEZPIECZENIA INWESTORA – Ty decydujesz, jaką formę zabezpieczenia wybierasz – umowa kupna-sprzedaży wybranej nieruchomości lub umowa zabezpieczona wpisem do hipoteki na tej nieruchomości,

  STOPA ZWROTU wynosi od 6,5% do 10% w skali roku – warunki ustalane indywidualnie dla każdego Inwestora,

  ZARABIASZ OD RAZU – umowa kupna-sprzedaży lub umowa zabezpieczona wpisem do hipoteki oraz umowa dzierżawy z Deweloperem podpisywane są w tym samym czasie – nie czekasz na zysk, zyskujesz od razu,

  NIERUCHOMOŚĆ WYKOŃCZONA – Inwestujesz w nieruchomość Gotową, Odebraną przez Nadzór budowlany oraz Wykończoną i Urządzoną w standardzie przygotowanym pod wynajem,

  LOKALIZACJA INWESTYCJI – bliskość miasta Krakowa !
  Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych turystycznie i biznesowo miast Polski i Europy wschodniej przez cały rok,

  – odległość do RYNKU GŁÓWNEGO to zaledwie 11km

  – odległość do Lotniska Balice to 18km

  MALOWNICZA, ZIELONA OKOLICA – blisko Natury ! osiedle o południowej ekspozycji, otoczone terenami Zielonymi – lasy, łąki,

  INDYWIDUALNY PROJEKT – maksymalne wykorzystanie powierzchni i możliwości realizowanych Domów i Mieszkań,

  NOWE, FUNKCJONALNYE, NOWOCZESNE, KOMFORTOWE, EKONOMICZE mieszkania, apartamenty, domy – z dużą ilością przeszkleń,

  MIEJSCE POSTOJOWE, OGRÓDEK, BALKON, TARAS – do każdego mieszkania, apartamentu, domu,

  Zobacz więcej

  Zainwestuj i zarabiaj – już od 30.000zł

  Nasze Inwestycje – Bezpieczna lokata Twoich oszczędności.
  Przyjedź, Zobacz, Poznaj Szczegóły i Pomnażaj Swoje Oszczędności razem z Nami !

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zainwestuj i Zarabiaj – to możliwość inwestowania w nasze Przedsięwzięcia Deweloperskie oraz Usługowe w trakcie budowy z gwarantowanym zyskiem do 13% w skali roku.

  Minimalna kwota, którą Możesz zainwestować to 30.000 zł.
  Zachęcamy do umówienia się na spotkanie na którym zaprezentujemy Państwu osiedla zrealizowane oraz osiedla w trakcie realizacji, jak również zaprosimy do apartamentów i mieszkań pokazowych.

  proszę pamiętać, że to do niczego nie zobowiązuje !

  Zobacz więcej